Een pop en kledingkast die je zelf mag versieren. Wie wil dat nou niet?
Ben jij helemaal weg van ontwerpen? Of het nou de gaafste outfit is, het mooiste kapsel of een gepimpte kledingkast, met deze kleur- en versierset van Crayola doe je het zelf! Met de kledingkast kan je al je poppen voorzien van een mooie outfit en kan je je Colour’n’Style-universum uitbreiden. Heb je een design af, maar wil je opnieuw de pop en/of kledingkast designen? Dan kan dat gemakkelijk met deze set! Was de pop en kledingkast en je kan gewoon weer opnieuw beginnen. De kledingkast is volledig aanpasbaar en biedt de mogelijkheid om al je kleding op te bergen. Als de pop klaar is, verandert de kledingkast in een catwalk.
Productbeschrijving van de Crayola Colour & Style Friends – Catwalk Het is tijd voor een modeshow, dus transformeer de garderode in een boutique catwalk! Kleur en plak de stickers om je gepersonaliseerde stijl toe te passen. Ben je toch niet tevreden met je eigen creatie of wil je gaan voor een compleet andere look? Dan hoef je alleen nog maar de inkt met een doekje uit te wissen en alles wordt weer helder zodat je weer opnieuw kunt beginnen. De kledingkast is volledig aanpasbaar en biedt de mogelijkheid om al je kleding op te bergen. Als de pop klaar is, verandert de kledingkast in een catwalk. Zorg jij ervoor dat Goldie er uitmuntend uit ziet en stralend de catwalk op gaat?
Inhoud 1x pop
3x uitwisbare viltstiften
3x accessoires
1x catwalk
1x herbruikbaar stickervel
1x gebruiksaanwijzing
Vergelijkbaar speelgoed
Goliath heeft nog ander speelgoed zoals Crayola Colour n Style Friends Catwalk in het assortiment, zoals Crayola Colour & Style Friends Rosa en Crayola Colour n Style Rainbow Twins! Bekijk deze producten ook eens!
Crayola Colour & Style Friends – Catwalk – Versier je pop en kleed aan met de kledingkast!
Gerelateerde producten
Aanbieding!